Spočítejte si to s námi!

Školka opravdu nezatíží rozpočet vaší školy. Zjistíte, že to vše stojí doopravdy jenom pár korun. Navíc neutratíte žádné další peníze za počítače nebo servery. Všechno je online, zabezpečené a zálohované. Školku vyvíjíme tak, aby se náklady na její provozování dobře přizpůsobily jak velkým mateřským školám ve městech, tak malým na venkově.

Za používání Školky nám budete platit měsíční poplatek. Maličko se liší, zda jste dětská skupina anebo jste mateřská škola.

Typ zařízení

Dětská skupina

Mateřská škola

Počet tříd

zjistit cenu

Typ zařízení:

Vaše měsíční platba:
zadat znova

Cena, za kterou Školku nabízíme, je konečná. Rovnou i s DPH.
Žádné skryté poplatky, poplatky za aktivaci, implementaci apod. totiž nemáme rádi, stejně jako vy. Zde je proto odkaz na kompletní položkový ceník.

V ceně získáváte mimo jiné pomoc s implementací včetně zadání všech dat o rodičích, dětech... A samozřejmě také naši plnou asistenci kdykoliv v budoucnu. Stačí zatelefonovat, napsat e-mail, spojit se přes online schůzku. Anebo pro vás rovnou připravíme školení.

Vyzkoušejte si Školku úplně zdarma!
Zaregistrujte se, vyplňte pár údajů o vaší mateřské škole, a hned začněte využívat všechny funkce bez omezení.

Mám zájem o prezentaci
informačního systému

Líbí se vám Školka, ale raději byste využili možnost osobní prezentace? Nic není jednodušší! Sjednejte si termín s našimi obchodními reprezentanty, kteří vám vše předvedou a odpoví na všechny vaše dotazy.