O projektu

Za aplikací Školka stojí stále rodinná firma. V oblasti předškolního vzdělávání se pohybujeme už od roku 1992. Navíc jsme také rodiče. A k tomu ke všemu jsme i nadšenci do moderních technologií. Hledali jsme nástroj, který by učitelům a rodičům zjednodušil agendu a komunikaci. Žádný jsme ale na trhu nenašli. Takže jsme hned věděli, co máme dělat!

Nejprve jsme si to vyzkoušeli sami na sobě

Naším prvním zákazníkem jsme byli my sami. Respektive sesterská společnost, provozující síť mateřských škol. Ostrý provoz nám pomohl doladit potřebné funkcionality. Pochopili jsme lépe reálné potřeby a dokázali je do Školky začlenit. Záhy jsme naše poznatky aplikovali i na jesle a získali zkušenosti s dětskými skupinami.

Vyvíjíme s učiteli a řediteli, jim na míru

Ke spolupráci jsme přizvali ty nejdůležitější. Školka je jediný informační systém, který je vyvíjený spolu s učiteli a řediteli mateřských škol. Díky tomu dokážeme rychle a okamžitě reagovat jak na aktuální potřeby, tak na současné trendy předškolního vzdělávání.

Naší výhodou je, že prostředí učitelů velmi dobře známe. Šijeme jim Školku na míru. Proto jsme za dobu našeho působení získali řadu spokojených klientů a v současné době Školku využívá přes více než 100 státních i soukromích zařízení.

Vyzkoušejte si Školku úplně zdarma!
Zaregistrujte se, vyplňte pár údajů o vaší mateřské škole, a hned začněte využívat všechny funkce bez omezení.

Mám zájem o prezentaci
informačního systému

Líbí se vám Školka, ale raději byste využili možnost osobní prezentace? Nic není jednodušší! Sjednejte si termín s našimi obchodními reprezentanty, kteří vám vše předvedou a odpoví na všechny vaše dotazy.