přehled funkcí

Pro hospodářku

Když všechno v mateřské škole jde jak po drátku, je spokojená každá paní hospodářka. Školka dobře ví, jak na to. Prozkoumejte to i vy.

Tiskové sestavy a reporty

Školka umí připravit všechny potřebné exporty pro další zpracování jak pro interní záležitosti, tak pro potřeby úřadů.

Poskytuje také podklady pro exporty do Sběru dat a INSPIS, který je využitelný nejen pro školky v síti MŠMT. Výkazy ředitelství, výkaz R44-99, R13-01, R43-01 nebo P1-04 už bude pro školku hračkou.

Neztrácejte čas zbytečným papírováním a soustřeďte se na to podstatné, co umíte nejlépe!

Omluvenky a absence

Školka umožňuje mít všechny omluvenky přehledně na jednom místě. Rodiče jednoduše zadají konkrétní datum nebo období, na které dítě omlouvají a školka má okamžitě přehled o všech absencích. Tyto informaci jistě uvítáte nejen při plánování obědů a školních aktivit.

Fakturace školného a pokladna

Vystavování faktur a daňových dokladů nikdy nebylo snazší. Systém automaticky vystavuje faktury na základě odchozených dnů, hodin, paušálů i permanentek. A to jak zálohově, tak i zpětně.

Školka umí nejenom vypočítat školné podle konkrétních potřeb provozovatele. Dokáže také rozlišit a evidovat platby od rodičů podle jejich typu. Prostě přesně a na míru jak potřebujete.

Každý měsíc snadno provedete export faktur, které budou rovnou rozeslány do rodičovských profilů. Faktury navíc obsahují QR kód pro snadnější platbu.

MáŠkolka je komplexní a ucelený informační systém pro mateřské školy. Podívejte se, jaké speciality má připravené také:

Vyzkoušejte si Školku úplně zdarma!
Zaregistrujte se, vyplňte pár údajů o vaší mateřské škole, a hned začněte využívat všechny funkce bez omezení.

Mám zájem o prezentaci
informačního systému

Líbí se vám Školka, ale raději byste využili možnost osobní prezentace? Nic není jednodušší! Sjednejte si termín s našimi obchodními reprezentanty, kteří vám vše předvedou a odpoví na všechny vaše dotazy.