přehled funkcí

Pro ředitelku

Podívejte se, které funkce nejvíc ze všeho usnadní život ředitelce mateřské školy. Udělejte si s Školkou svůj život jednodušší!

Fakturace školného a pokladna

Vystavování faktur a daňových dokladů nikdy nebylo snazší. Systém automaticky vystavuje faktury na základě odchozených dnů, hodin, paušálů i permanentek. A to jak zálohově, tak i zpětně.

Školka umí nejenom vypočítat školné podle konkrétních potřeb provozovatele. Dokáže také rozlišit a evidovat platby od rodičů podle jejich typu. Prostě přesně a na míru jak potřebujete.

Každý měsíc snadno provedete export faktur, které budou rovnou rozeslány do rodičovských profilů. Faktury navíc obsahují QR kód pro snadnější platbu.

Plánování směn zaměstnanců

Připravte se na konečně jasný přehled o vašich zaměstnancích. Školka vám umožní snadné plánování a úpravy směn zaměstnanců.

Exporty s výpočty hodin, dnů a dalšími nezbytnými informacemi skvěle využijete při výpočtech mezd. Odteď to pro vás bude hračka.

Evidence školních dokumentů

Školka vám usnadní evidenci všech dokumentů jako jsou školní řády, knihy úrazů, poplachové směrnice, únikové plány a další.

Takto přehledný systém mimo jiné pohlídá i termíny vstupních a pravidelných školení zaměstnanců, která jsou dle legislativy povinná.

Tiskové sestavy a reporty

Školka umí připravit všechny potřebné exporty pro další zpracování jak pro interní záležitosti, tak pro potřeby úřadů.

Poskytuje také podklady pro exporty do Sběru dat a INSPIS, který je využitelný nejen pro školky v síti MŠMT. Výkazy ředitelství, výkaz R44-99, R13-01, R43-01 nebo P1-04 už bude pro školku hračkou.

Neztrácejte čas zbytečným papírováním a soustřeďte se na to podstatné, co umíte nejlépe!

Docházkový systém

Veškeré papírové dokumenty potřebné pro evidenci docházky jsou nahrazeny elektronickými. Docházku můžete zaznamenávat do systému ručně nebo pomocí čipových karet.

Mimo jiné Školka dokáže ohlídát například porušování pravidel pro MPSV jako jsou počty dětí na počet učitelek/pečovatelek.

MáŠkolka je komplexní a ucelený informační systém pro mateřské školy. Podívejte se, jaké speciality má připravené také:

Vyzkoušejte si Školku úplně zdarma!
Zaregistrujte se, vyplňte pár údajů o vaší mateřské škole, a hned začněte využívat všechny funkce bez omezení.

Mám zájem o prezentaci
informačního systému

Líbí se vám Školka, ale raději byste využili možnost osobní prezentace? Nic není jednodušší! Sjednejte si termín s našimi obchodními reprezentanty, kteří vám vše předvedou a odpoví na všechny vaše dotazy.