přehled funkcí

Pro učitele

Neztrácet čas se zbytečnou administrativou a soustředit se na práci s dětmi? To je jistě sen každé paní učitelky. A co pro jeho naplnění Školka udělá?

On-line komunikace s rodiči

Už žádné vzkazy ani lístečky na nástěnce. Školka umožňuje rozesílat hromadná oznámení, informace vybraným skupinám rodičů nebo konkrétní zprávy přímo v aplikaci.

- Zdrželi jste se na výletě? Zprávu můžete rozeslat celé třídě.

- Odpadá kroužek keramiky? Informovat můžete pouze rodiče přihlášených dětí.

- Honzík nemá tepláčky na ven... Zprávu zašlete pouze mamince Honzíka.

Na Vámi zaslané zprávy mohou rodiče rovnou odpovídat, komunikace je tak vedena přehledně na jednom místě a v případě potřeby je možné ji snadno dohledat.

Omluvenky a absence

Konec omluvenkám po telefonu nebo přes všechny možné mobilní aplikace. Školka umožňuje mít omluvenky přehledně na jednom místě. Rodiče jednoduše zadají konkrétní datum nebo období, na které dítě omlouvají, a vy máte okamžitě přehled o všech absencích.

Informace o dětech

Všechny důležité informace na jedno kliknutí. Školka pomáhá spravovat a vyhledávat informace o dětech a rodinných příslušnících.

Místo stohů papíru vidíte nejen potřebné kontakty na rodiče, ale také přehled důležitých informací o dítěti jako jsou různé alergie, zdravotní nebo jiné potřeby.

Nástěnka

Rodiče zajímá, co jejich potomek ve školce dělá a co nového se naučil. On-line nástěnku lze v využít nejen k prezentaci fotek a videí dětí, ale hodí se i pro nahrání dalších dětských výrobků, obrázků, pracovních listů apod.

Přístup do této sekce je silně zabezpečený a lze do ní vstoupit výhradně s přiděleným heslem. GDPR a ochranu osobních údajů máme v malíčku, takže se nemusíte bát.

Docházkový systém

Veškeré papírové dokumenty potřebné pro evidenci docházky jsou nahrazeny elektronickými. Docházku můžete zaznamenávat do systému ručně nebo pomocí čipových karet.

MáŠkolka je komplexní a ucelený informační systém pro mateřské školy. Podívejte se, jaké speciality má připravené také:

Vyzkoušejte si Školku úplně zdarma!
Zaregistrujte se, vyplňte pár údajů o vaší mateřské škole, a hned začněte využívat všechny funkce bez omezení.

Mám zájem o prezentaci
informačního systému

Líbí se vám Školka, ale raději byste využili možnost osobní prezentace? Nic není jednodušší! Sjednejte si termín s našimi obchodními reprezentanty, kteří vám vše předvedou a odpoví na všechny vaše dotazy.